Dokumada Mükemmelliğin İzi

İnce Detaylarda Büyük Fark...

DETAYLAR

Kumaşta Sanat, Kalitede Güvence

Kumaşın Dokunmuş Hikayesi...

DETAYLAR

Renklerin ve Desenlerin Uyumu

Kaliteli Dokuma, Zarif Tasarımlar...

DETAYLAR

Moda ile Dokuma Arasında Bir Adım

Moda ile Dokuma Arasında Bir Adım...

DETAYLAR

Kaliteli Dokuma, Zarif Tasarımlar

Desenlerin Uyumu...

DETAYLAR

Kumaşın Dokunmuş Hikayesi

Kumaşta Sanat, Kalitede Güvence...

DETAYLAR

İnce Detaylarda Büyük Fark

Dokumada Mükemmelliğin İzi...

DETAYLAR
>
WEB SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

Tecrübe İle İhtiyaçlarınızı Karşılamak İçin Buradayız

STİL TEKS, sektörünün önde gelen lider Dar Dokuma üreticilerinden biridir. 1999 yılında dar dokuma ve tekstil aksesuarları imalatına başlamıştır. Gelişen iç piyasa satışlarının ardından her yıl yurt dışı da ki fuar katılımları ile 40 ülkeye ihracat yapmaktadır ve ihracat talepleri doğrultusunda ürün çeşitlerini geliştirerek üretimine devam etmektedir.

Ana faaliyet konusu dar dokuma ve örme ürünler olan STİL TEKS, ağırlıklı olarak mobilya, yatak, ayakkabı, terlik, çanta, aksesuar ve ambalaj sektörlerine ürün sağlamaktadır. İstanbul Hadımköyde 10.000 M2 modern tesislerinde 150 adet dar dokuma makinası, 100 personel ve aylık 15.000.000 metre üretim kapasitesi ile uygun fiyat, müşteri memnuniyeti kalite ve hızlı zamanlama politikası ile değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

STİLTEKS ÜRÜNLERİMİZ

Müşteri Memnuniyeti Kalite ve Hızlı Zamanlama Politikası İle Değerli Müşterilerine Hizmet Vermektedir.

MOBİLYA

YATAK

İÇ MEKAN & DIŞ MEKAN

AYAKKABI & TERLİK

SAVUNMA SANAYİ

OTOMOTİV & LOJİSTİK

Hizmet Verilen Sektörler

STİLTEKS Dar Dokuma, uzman, özverili çalışanları ve müşteri memnuniyeti politikası sayesinde kalite ve istikrarın temsilcisi olmuştur. Kullandığı teknolojileri, araştırma geliştirme faaliyetleri ve başarılı satış ve pazarlama stratejileriyle her geçen yıl ihracatını daha da artırmıştır. Gelişen teknolojiyle birlikte artan ürün çeşitliliğini en iyi şekilde takip eden STİL TEKS Dar Dokuma her geçen gün kendini daha da geliştirerek sektörün öncü firması olmayı başarmıştır.

Kalite öncelikli imalat sistemimiz, yeniliklere ve gelişime açık şirket kültürümüz, gelişen ve öğrenen kurumsal yapımız, zamanında ve yerinde teslim politikamız, sürekliliği ve güveni esas alan müşteri ilişkilerimiz ve tecrübeli personelimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçları üzerine yoğunlaşarak Dar Dokuma ürünleri imal ederek kendilerine sunmaktır.

Tüm Sektörler...E-Bülten

İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk siz haberdar olmak ister misiniz?